Kulisy

Wchodząc na stronę Tele-Contakt, zapraszamy Cię również za kurtynę - do kulis naszej pracy, gdzie codzienna magia obsługi klienta staje się rzeczywistością. Tutaj nie tylko mówimy o profesjonalizmie, pasji i zaangażowaniu; pokazujemy, jak te wartości są wpisane w każdy aspekt naszej działalności.

Profesjonalizm to nie tylko słowo - to filozofia naszej pracy, którą wprowadzamy w życie każdego dnia. Kulisy naszej pracy to miejsce, w którym detale są równie ważne, co całość. Każde połączenie obsługujemy z precyzją, a każda rozmowa odbywa się z szacunkiem i profesjonalizmem - tym właśnie chcemy się z Wami podzielić. Pokażemy, że to możliwe, pokażemy że warto.

Halloween

Czas na trochę strasznego, ale przede wszystkim zabawnego szaleństwa! W Tele-Contakt wspólne chwile to nie tylko praca, ale także zabawa i kreowanie magicznych wspomnień, które kształtują naszą firmową rodzinę.

W ten magiczny dzień zamienimy nasze biuro w krainę duchów, upiorów i czarownic! Tego dnia przygotowaliśmy słodkie upominki dla naszych straszliwie kreatywnych pracowników.

W pracy, oprócz profesjonalizmu, ważne jest też, aby móc od czasu do czasu oderwać się od codziennych obowiązków, rozluźnić i wspólnie dać upust kreatywności. To idealna okazja, aby wyrazić siebie poprzez wyjątkowe, straszliwe przebrania i realizację najbardziej kuriozalnych pomysłów, które wszystkim zapadną w pamięć na długo.

Światowy dzień depresji

Chcielibyśmy dziś poruszyć ważny temat.

10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. To dobry moment, aby podkreślić, jak istotne jest zdrowie psychiczne w naszym codziennym życiu.

Ostatnimi czasy, świat zmaga się z ogromnym wyzwaniem w postaci wzrostu przypadków depresji i innych problemów zdrowia psychicznego.

1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Według WHO, za kilka lat będzie to najczęściej występująca choroba na świecie.

Statystyki nie pozostawiają złudzeń – wiele ludzi cierpi na różnego rodzaju stany depresyjne i lęki. To nie tylko liczby, to realne historie i ludzie, których życie dotyka ta trudna tematyka, które z tego powody nie rzadko zmienia się bezpowrotnie.

Praca w call center, jak wiele innych zawodów, niesie ze sobą trudne wyzwania: presję czasu, eksponowanie na negatywne emocje klientów oraz monotonię, które mogą wpłynąć na zdrowie psychiczne pracowników. Dlatego tak istotne jest, abyśmy wszyscy razem podjęli wysiłki na rzecz promocji zdrowia psychicznego. To nie tylko obowiązek pracodawcy, ale także wspólne zadanie społeczności firmy.

W Tele-Contakt, działając z myślą o zdrowiu psychicznym naszych pracowników, staramy się tworzyć atmosferę opartą na wsparciu, zrozumieniu i otwartości. Chcemy, aby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie i komfortowo, dzięki czemu będą w stanie efektywniej radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

Dlatego też, dziś i każdego dnia zachęcamy Was wszystkich do rozmowy o zdrowiu psychicznym, do większej otwartości oraz by przestać traktować choroby psychiczne jako temat tabu. Chrońmy siebie i naszych bliskich przed depresją i stresem. Zrozumienie, rozmowa, a czasem nawet profesjonalne wsparcie, mogą zdziałać cuda.

Pamiętajmy, że zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne, a każdy z nas może mieć wpływ na to, aby to zmienić.

Rozejrzyjmy się dookkoła siebie – może dziś Ty wyciągniesz pomocną dłoń do sąsiada, koleżanki lub kogoś z bliskich, a może to Ty potrzebujesz wsparcia.

Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży – bezpłatny – 116 111

Całodobowy Telefon Zaufania – 81 534 60 60

Anonimowy Telefon Zaufania – bezpłatny, dla osób w kryzysie emocjonalnym – 195 25

Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie ,,Niebieska Linia” pracuje przez całą dobę – 800 120 002

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka – 800 12 12 12

Itaka telefon zaufania 22 484 88 01

Dzień Chłopaka

Wczoraj był wyjątkowy dzień w naszej firmie, bo obchodziliśmy Dzień Chłopaka!

Ale zanim przejdziemy do życzeń, chcielibyśmy podkreślić jedną ważną rzecz…

W naszym zespole pracuje tylko jeden chłopak, nasz rodzynek – Przemek! To ostoja cierpliwości, empatii i człowiek z fantastycznym podejściem do klientów – ludzie go lubią, choć słyszą nierzadko po raz pierwszy w życiu.

Twoja praca i zaangażowanie są niesamowite, i zawsze możemy na Ciebie liczyć. Dlatego chcemy dzisiaj podziękować Ci za to, że jesteś z nami i tworzysz tę niesamowitą atmosferę w pracy, za poczucie humoru oraz uśmiech. który Cię nie opuszcza.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś, za to, że jesteś właśnie taki, jaki jesteś – niezastąpiony i nieoceniony.

Życzymy Ci by ten dzień był pełen radości, niespodzianek i uśmiechów oraz by Twój humor i pogoda ducha, którą zarażasz nas wszystkich nawet w pochmurny dzień, towarzyszyły Ci zawsze.

Innowacyjne Call Center, Indywidualne Sukcesy

W Tele-Contakt stawiamy na tworzenie unikalnej atmosfery opartej na szacunku, zrozumieniu i osobistym podejściu do każdego pracownika. Wierzymy, że to właśnie indywidualne podejście do członków zespołu czyni nas wyjątkowymi.

Każdy jest zauważony i doceniony, co sprawia, że jako zespół jesteśmy niepowtarzalni, a to przekłada się na naszą motywację i doskonałe wyniki.

Nasza działania opierają się na przekonaniu, że sukces każdego projektu zależy od solidnego, zjednoczonego zespołu wspólnie i spójnie działającego na rzecz oraz w imieniu klienta.

Naszą misją jest udowodnienie że można i da się inaczej, że call center może być inne, że klienci mogą nie odkładać słuchawki gdy słyszą naszego konsultanta po drugiej stronie, że sprzedaż nie musi być nachalna, że za sukces projektu nie trzeba słono płacić.

Udowodnijmy to razem! Pomożemy Ci zadbać o Twoje interesy, zwiększyć sprzedaż, obsłużyć Twoich klientów, zbudować zaufanie do Twojej marki wśród stałych oraz nowych klientów.

Sesja foto. Backstage

Odkryjcie tajniki Tele-Contakt za kulisami naszej wyjątkowej sesji zdjęciowej! To nie tylko chwila przyjemności, ale również okazja, byście mogli lepiej zrozumieć, co nas wyróżnia i kim naprawdę jesteśmy. W tym krótkim filmie przenosimy Was za kulisy naszej codziennej pracy.

W Tele-Contakt, codzienne działania w biurze nabierają wyjątkowego kształtu, gdy świętujemy ważne chwile razem. W Dniu Kobiet otaczamy nasze Panie prezentami, celebrując ich nieoceniony wkład w naszą codzienną pracę. Dzień Chłopaka to czas, aby docenić naszego rodzynka, który przynosi do firmy energię i profesjonalizm. W Halloween przeobrażamy biuro w kreatywną krainę, tworząc niezapomniane dekoracje. Nie zapominamy także o tradycji spotkania wigilijnego, wspólnych wyjściach integracyjnych i innych okazjach, które szefowa zawsze z organizuje w sposób jednocześnie kreatywny, pomysłowy, a z drugiej strony tworząc kolejną okazję do większego scalenie i zintegrowania zespołu.. W Tele-Contakt każde święto i wydarzenie staje się pretekstem do budowania silnych więzi w zespole oraz cieszenia się wspólnie spędzanym czasem, tworząc wyjątkową atmosferę pracy, z której jesteśmy tak dumni.